İhanet Paketi! /Banu AVAR

0
773

RTE dillere destan ‘Reformları’nı nihayet açıkladı! Kendisinin ifade ettiği gibi AKP’nin Washington’da kurulurken verdiği vaadlere uygun bir paket daha.Batının emirlerini yerine getirmezse deliğe süpürüleceğini bilenler, bir paket daha patlattı.
Bu bir KORKU paketidir. Bunun en iyi göstergesi, Tayyip Erdoğan’ın ilk 45 dakikayı  ‘PAKETE ALIŞTIRMA’ tiradına ayırmasıdır.   Bu PAKET’e  giriş tiradı, Tayyip Erdoğan’ın   ‘Psikolojik TERSKÖŞE’  uygulamalarının  en mükemmel örneğidir.
TERSKÖŞE’ye  GAZİ MUSTAFA KEMAL  adıyla başlamıştır ardından  Paket’ini  Şehit ailelerine adamıştır, sonra ‘demokrasinin nimetleri’ anlatmıştır.  ‘Sıkılmış yumruklar çözülecek’, ‘Silahlar değil fikirler konuşacak’ tır!
‘Birlik beraberlik’   her cümle başındadır. Bölünme Paketi,  ‘Yine birileri Türkiye bölünüyor diyecek’ cümlesiyle  korunmaya alınmıştır.
İstiklâl marşımızın, yedi düvele karşı durmayı ifade eden  ‘KORKMA’ ünlemi, ‘Türkiye’yi bölüp parçalamaktan KORKMA!’ olarak ifade edilecektir.
Hastaya 45 dakika boyunca  anestezi verilecek,  sonra neşter vurulacaktır!
Her iki cümleden birinde MİLLÎ İRADE’den bahsedilecek, ama  KÜRESEL ÇETENİN İRADESİ TECELLİ EDECEKTİR!
Başbakanın referansları Avrupa Birliği ve  ABD istihbarat uzmanı ‘akillerin’  halkın protestolarıyla gerçekleşen zoraki çalıştaylarıdır!
Bu Paket, yıllardır süren  emperyal   projenin bir diğer adımıdır.  Daha fazlası  da yakında başımızda patlayacaktır.
1)Türk milletinin kafasına inen balyoza karşı çıkanlar  NEFRET SUÇUYLA YARGILANACAKTIR!
2)Seçim sistemi  batıda AKP, güneydoğuda BDP iktidarına yarayacak şekilde  yasalaşacaktır.
3) Misyoner faaliyetlere gün doğacaktır.
4) Tekke ve zaviyeler artık yasaldır.. Tüm DİNİ-DAR olanlar,  Muaviye zihniyetini istedikleri gibi yayacaklardır. İstedikleri gibi yardım toplayacak, yeni deniz fenerleri ortalığı kaplayacaktır.
5) Türkçe  artık resmi dil değildir.  Ben Türküm demek ayıptır.
6) Cumhuriyet’in köy, ilçe,illere verdiği isimler değiştirilecektir.
8) Kamusal alanlarda  kişiler burka, peçe, türban, şalvar giyebilecektir.
9) Mar Gabriel Manastırı koca arazisiyle  Süryani cemaatine verilmiştir.  Kanla yıkanan Türk toprakları çetelerin emriyle el değiştirmektedir.
10)TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞLERİ NEREDEYSE İMKÂNSIZ HALE GELMİŞTİR.
Vatana ve Milletimize hayırlı olsun!
Banû AVAR
30 Eylül 2013

Önceki İçerikGEZİ VE DEVAMI! / Banu AVAR
Sonraki İçerikBanu AVAR (Göztepe Parkı – 29.09.2013)
2009’da Avrasya TV'de DÜNYA DÜZENİ adlı haber programını yaptı. 2004-2008 arasında TRT'de ‘SINIRLAR ARASINDA’ Haber Belgesel Programının yapımcısıydı. Londra City University televizyon bölümünde yüksek lisans yapan ve BBC TV Belgesel kurslarını bitiren Banu Avar BBC Türkçe bölümünde yapımcı ve sunucu olarak çalışmış, TRT’nin Londra muhabirliğini üstlenmiş; Günaydın, Vatan, Dünya, Politika gibi gazetelerde muhabir olarak çalışmış ve birçok dizi yazıya imza atmıştır. TRT 1 ve TRT 2’de yapımcılığını, yönetmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği "Mozaik" ve "Kaleideskop" programları yayınlanmıştır. "32. Gün" programının ilk yıllarında programın Londra muhabirliğini yapmış ve Kıbrıs, Demirkırat gibi belgesellerde yapımcı, araştırmacı olarak görev almıştır. BEN SEZAR (‘I, Ceasar’), KIRIM SAVAŞI (‘Crimean War’), BÜYÜK OYUN ‘The Great Game’ ve TRUVA ‘Troy’ gibi BBC ve Discovery Channel belgesellerinin künyesinde Türkiye prodüktörü olarak yer almıştır. 1999’da TV8’in belgesel bölümünü kurmuş, 2004’e kadar 30’dan fazla belgesele imza atmıştır. 2004 yılında -Attila İlhan ve Erol Manisalı ile birlikte- işine son verilmiştir. Denizciler, Bir Zamanlar Kıbrıs’da, Artık BİZ DE varız!, Devlerin Savaş Alanı Afganistan, Türkiye Sevdalıları gibi belgesellerden OHRİ, GÜZEL OHRİ Makedonca’ya çevrilmiş ve Makedon Ulusal TV Kanalında bir çok kez gösterime girmiştir; Rıza oğlu Haydar ALİYEV belgeseli ise Azerbaycan Devlet Kanalında defalarca yayınlanmıştır. 2004 yılında yapımına başladığı; Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Orta Asya, Çin, Hindistan, Güney Amerika ve Avrupa’dan dosyalarla 82 ülkeden konuların yer aldığı Sınırlar Arasında belgeseli 2008 mayıs ayında ABD, İsrail, Gürcistan, İsveç Büyükelçilerinin şikayetleri sonucu yayından kaldırıldı.. Bu gerekçe TRT üst yönetimi tarafından beyan edilmiştir! Avar daha sonra, 2009 Şubat - Haziran arasında AVRASYA TV (ART)'de "DÜNYA DÜZENİ" adlı haber programını yaptı. Banu Avar, 2004-2008 yılları arasında 40'dan fazla kurumdan çeşitli ödüller ve plaketler almıştır. 8 kitabı bulunmaktadır: Sınırlar Arasında (2006) Avrasyalı Olmak (2007) Hangi Avrupa (2007) ‘Böl ve Yut!’ (2008) Hangi Dünya Düzeni (2009) Kaçın Demokrasi Geliyor (2010) Gün O Gündür (2012) Zemberek (2016)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here