BM “Sınırını aç!” diyor
AB “Sınırını aç!” diyor
Suriye sınırında onbinlerce ‘mülteci’ bekliyor. Kim bunlar? Suriye ordusunun hakimiyet sağladığı bölgeden kimler kaçar? Büyük çoğunluğu ÖSO, KAİDE, IŞİD mensupları, ‘muhalif’ denen silahlı gruplar. Aksi takdirde Suriye devletinin ordusundan neden kaçsınlar?! ABD örtülü operasyonu öncesi orada yaşamıyorlar mıydı?

Siz ekranda gördüğünüz çoluk çocuk kadın görüntülerine bakmayın. Sadece bir hafta içinde sınırı geçmeye teşebbüs eden kaç silahlı terör örgütü üyesi yakalanmış emniyet raporlarını araştırın. Neden bazı yerlerdeki mesela Irak’taki Türkmen mülteci haberleri batı basınında hiç yer almazken, hergün Türkiye sahillerinde boğulan mülteci haberleri batı mansetlerinde??
Bu ‘sınırı aç’ emri iki taraflı bir emir!
Türkiye teröristlere ve nüfuzunu bozacak oranda yabancıya kapısını açacak, Avrupa’ya mülteci geçişini önleyen bir tampon bölge olacak.

Ve, içeri girenler kısa zaman içinde Türkiye’de terör yuvaları kurarak, başta Güneydoğu, Hazar, Kafkasya sınırlarında harekata hazırlanacak.

Bu arada Türkiye’nin ‘müttefiki’ ABD açık açık ‘Kürt baharı’ndan sözediyor.. ‘PYD ile işbirliğini ilan ediyor.
Aynı anda Selahattin Demirtaş, ‘Türkiye’nin Kürtlere ‘toplu katliam’ yaptığını söylüyor. Türkiye’yi 2. Roboski katliamı ile suçlayan her dilden haberler sosyal medyayı sarıyor.
Ve Alman Şansölye apar topar Ankara’da! Davutoğlu ‘yasadışı göçe karşı Almanya ile birlikteyiz’ diyor ve sınır bölgelerine, ne idüğü belirsiz (onları Kuzey Irak’daki faaliyetlerinden biliriz!) Alman ‘yardım’ kuruluşları ve STKlar konuşlanıyor!
Ve Yasadışı göç bahanesi ile NATO’ya Ege davetiyesi çıkarılıyor!
Ve şehit haberlerinin ardı arkası kesilmiyor!

Gelen felaketi 2011 den beri haykırıyoruz. Bu işin Tunus, Mısır, Libya ile bitmeyeceği, Suriye düşerse Türkiye’nin düşeceğini bu örtülü kanlı Batı operasyonunun ilk günlerinde yazmıştık.
Amerika niyetini 2003’de Condolezza Rice’ın ağzından açıklamıştı:
Fas’dan Pakistan’a 22 ülke dönüşüme (transform) uğrayacaktı. Bunların içinde kendini ABD ‘müttefiki’ sanan Türkiye de vardı! O Türkiye ki hemen her kurumunda Amerikan sivil ve askeri örümcekleri ile Güliver gibi yere mıhlanmıştı!

Kendini ABD’ye ‘ortak’ zannedenler! Tarih, ABD’nin tüm ‘ortak’ diyerek sevindirdiği ‘tebaasını’, kullanım süresi bitince deliğe süpürdüğünün kanıtlarıyla dolu!
2016 , 3. Paylaşım Savaşına imza atan yıl olacak. Birileri , 100 yıl önce yapılan gizli anlaşmalardan dem vuruyor. Bugün benzer anlaşmalara imza koyanlar, bulunduğumuz bölgeyi hallaç pamuğu gibi atmaya yeminli, ve bölgedeki ‘maşalarına’ da acımasız olacakları kesin!

Oyunu bozacak tek unsur ‘tarihin emri’yle harekete geçecek olan Türk milletidir. Bunun ne demek olduğunu soranlar NUTUK’a başvursun.

Banu Avar
09.02.2016383239_339153289428024_899886909_n

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir