Beyzbol sopası İran’ı işaret ediyor..

Ocakta Erdoğan İran’a gitmeye karar verdi.. Davutoğlu’da yol hazırlığında.. Sonra Ruhani’ye Cumhurbaşkanlığı daveti planlanıyor..

ABDnin gölgesi olursanız bu iş böyledir.. Onların yaklaştıklarına yaklaşır, aldığınız emirleri, uluslararası camianın tayin ettiği ‘danışman’ların kılavuzluğunda uygularsınız.

Örümcek adamların öpücüğü Ortadoğu’nun her yanında hissediliyor.. Tunus’tan başlayan zehirli öpücük Mısır, Libya ve Suriye’den sonra şimdi Türkiye ve İran’ın dudaklarına yaklaşıyor..
Ve örümcek adamlar, tüm medeniyetlerin ana vatanı olan bu bölgede hedef ülkeleri birbiriyle çarpıştırarak mahvetmeyi planlıyor..

ABD kılavuzluğunda İran’a doğru atılan adımlar, Türkiye’nin 2010’da Suriye ile ani yakınlaşmasını hatırlatıyor.. Sıcak bahar, 1 yıl geçmeden yerini zehirli öpücüğe bırakmıştı, sonra da silahlı canilere verilen destekle komşu bir ülke kan gölüne çevrildi.
İran’a gösterilen ani ilgi, küresel çetenin hedef bölgedeki ülkeleri birbirine çarptırarak bölüp parçalama iştahına işaret ediyor.. Dikkatle izlenmeli.

Banu AVAR

2 Kasım 2013

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir