1610880_959933617349985_7197218199475081205_n

Özgecan tecavüze uğradı ve katledildi..

Sistemin kurbanı Özgecan cinayeti yüreğimizi deldi geçti ! Özgecan olayının belli amaçlar uğruna kullanılışı yüreğimizi ikinci kez deldi!
Bu vahşeti birileri, etnik ayrışma ; birileri, cinsel ayrıştırma ; birileri, dinsel ayrışma adına; utanmazca kullanadursun, bu toz-dumanda ; aklı başında kalanlar biliyor ki; bu bataklık kurutulmadıkça; Türk milletinin kadın erkek çocuk fertleri olarak vahşetin kurbanı olacağız..

Toplumda; tüm değerlerin tepetaklak çöküşü, en bariz biçimde kadınların ve çocukların durumunda görülür. İşte görüyoruz.. Son 12 yılda kadın cinayetleri yüzde 1400 arttı..
Emniyet raporlarına göre ülkemizde her yıl ortalama 1100 kadın erkek ve çocuk cinayete kurban gidiyor.. Bir millet ölüyor! Kadınıyla, erkeğiyle çocuğuyla bir millet yokoluyor..

Gazetelerde son 2 yılda yeralan şu korkunç satırlara bir gözatınız:

İstanbul Sancaktepe’de 11 yaşındaki Hüseyin K, annesi tarafından baltayla öldürüldü

Küçük yaşta evlendiği Emine Y.’yi eşi S.Y. ‘çocuk benden değil’ diyerek bıçaklayarak öldürdü. (Sakarya)
Kocaeli’nin Darıca ilçesinde eşinden ayrı yaşayan Dilek Baltacı (28), oğlu Soner Umut Baltacı’yı bir süredir evini paylaştığı arkadaşı Hanife Yardımcı’ya (24) emanet etti. 3 yaşındaki çocuğun yaramazlık yapmasına sinirlenen Yardımcı ve yanında bulunan 15 yaşındaki yeğeni M.C., küçük çocuğu döverek öldürdüler.

Kütahya’nın Simav ilçesinde. evlilik dışı olan bebeğini kordon bağını kopararak kazdığı çukura gömdü. Bebeğin annesi Ö.Ç. tutuklandı.

Konya’da Yahya S. 15 yaşındaki kızını, erkek arkadaşıyla mesajlaştığı gerekçesiyle sopayla döve döve öldürdü.

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde, sağlık ocağına giderken sığındığı evin kapısında 2 aylık Nazlı bebek, annesi 31 yaşındaki Fatma Mercan  ile birlikte öldürüldü

Sakarya’ nın Hendek ilçesinde, çuval içinde cesedi bulunan 7 yaşındaki Ömer Den’i tecavüz ettikten sonra, iple boğarak öldürdüğü iddia edilen 60 yaşındaki Ömer Aksoy, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adana’da babasının çırak olarak işe verdiği Kemal Şen işe gidiyorum diyerek evden çıktıktan sonra, Tarsus’ta organları alınmış bir halde cesedi bulundu.

Özgecan’ın katli ve diğer binlerce cinayet , bize yolun sonunda olduğumuzu gösteriyor..

‘BATAKLIK’, toplu delilik, sapıklık, vahşet ve cinayet yaratmaktadır..
Bataklık en başta çocuk ve kadınlar, tüm toplumu yok etmektedir.. Bataklık BU SİSTEMDİR! Ve bu sistemi devirmedikçe; daha çok çocuk ve çok Özgecan vahşice katledilecektir. Sivrisineklerle mücadeleyi önümüze koyanlara da gerekli cevap verilmelidir!

Bataklık kurutulmadıkça, milli ekonomi, milli eğitim, milli kültür ve sosyal adalet sağlanmadıkça her gün yüreklerimiz yanacaktır…

Özgecan, Münevver, Emine, Fatma, Ayşenur, Ramazan, Mustafa, Sermet, Ali, ve daha nicesi sizler yaratılan bataklığın şehitlerisiniz!..

Er ya da geç bu bataklığı yaratan ve bu bataklıktan nemalananlar cezalarını çekecektir! And olsun!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir